O mnie

Makijaż, jest moją pasją, którą z każdym dniem kocham bardziej. Ja osoba trochę skromna i nieśmiała, postanowiła zrobić coś aby pokazać swoje możliwości, otworzyć się na świat. Nie jestem profesjonalistką, lecz amatorką, która dąży do tego aby dorównać, albo próbować być jak makeup artist. W przyszłości zamierzam dokształcić się w tym zawodzie i zdobyć właśnie ten upragniony tytuł, o którym wyżej wspomniałam. To tylko kwestia czasu i odrobinę chęci, pracy.
Ja, nazywam się Agata z rocznika '94. Mieszkająca na Podkarpaciu. Jestem samoukiem, wszystką wiedzę na temat wizażu czerpię z internetu, a konkretnie z YouTube. Dążąca do celu, uczynna, miła i uparta. Potrafię być staranna, a estetyka i pedantyczność to, moim zdaniem dobre cechy mojej osoby.
 Nie wiem, czy mogłabym robić coś innego niż to w czym się odnalazłam. Uważam, że każdy powinien robić to, na co ma ochotę i jest w stanie się rozwijać. Co więcej, jestem zdania, że każda motywacja jest dobra.
Założyłam fanpage'a na "fejsie", mam swoją stronę internetową, czas pokazać się szerszej publiczności, nadążyć za tym trendem gdzie poprzez pisanie można pokazać jaką jest się człowiekiem, być trochę blogerką, a nawet i trochę artystką. Mam nadzieję, że trochę mnie poznaliście, albo postaraliście odgadnąć jaką osobą mniej więcej jestem. Zawsze możecie zapytać się w komentarzu.
Pozdrawiam!
 Właścicielką bloga jest Agata, która ma 22 lat. Interesuje się kosmetykami, ale przede wszystkim zagłębia się w tematykę wizażu i najbardziej na świecie uwielbia wykonywać makijaże. Bloga stworzyła, aby dzielić się swoją pasją z Czytelnikami. Wszystko co na blogu umieszcza dotyczy jej zainteresowań.
Obsługiwane przez usługę Blogger.